Flash Temizlik olarak firmamız 2006 yılında kurulmuştur. Uygun fiyata temizlik politikamız ile ve kaliteli hizmet politikası ile yükselmekteyiz.
Eğitimli ve deneyimli bir personel ile sizlere hizmet vermek ilk amaçlarımızdandır. Temizlik hizmetlerinde kullanılan makine ve ekipman araçları en kaliteli ve son teknoloji ürünleri olup tamamen sizlerin rahatlığı ve mutluluğu adına temin edilmiştir.
Yaşadığımız ve çalıştığımız tesislerin hijyenik ve bakımlı görünmesini sağlayan ve bu düzeyi sürekli koruyan doğayı saygılı İstanbulda Flash Temizlik Hizmetlerini karşılayan İstanbul temizlik firmaları .
İstanbul geneline taşıdığı kaliteli hizmet ile sektöre nefes veren kısa vadede kazandığı müşteri güveni ve hızlı büyümesiyle İstanbul’da firma ve siz değerli müşterilerimize kusursuz hizmet götürmektedir. Verilen temizlik hizmeti ile birlikte sağlığınız da bizim için çok önemli. Dolayısıyla kullanılan temizlik ürünleri ve sunduğumuz hizmet ile tüm deneyimimizi sizlerle paylaşarak, yaşadığınız ortamı daha sağlıklı ve güvenilir hale getirmek için görev başındayız.